Залозецька громада
Зборівський район, Тернопільська область

Селищний голова - Фесик Любомир Іванович

Фесик Любомир Іванович, народився в смт.Залізці Зборівського району Тернопільської області 28 серпня 1967 року. Громадянин україни.

З 1974 по 1984 рік навчався в Залозецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, після закінчення якої вступив у Львівський товаро-економічний інститут. Одержав вищу освіту за спеціальністю: бухгалтер-економіст.

В 1986-1988 роках проходив строкову військову службу в м.Чернівці. Після закінчення інституту, був направлений на роботу в смт.Залізці – стажером головного бухгалтера ТЗБ Лановецького РайСТ, бухгалтер будівельної бригади та фінансово-розрахункового центру Лановецького РайСТ. В 1992р. переведений на посаду заступника головного бухгалтера РайСТ по фінансах, а згодом директором ТВП «Прогрес» Зборівського РайСТ по 1995р.

З 1995р. по 2002р. працював у приватому секторі: засновник та директор приватного підприємства.

В 2002 році обраний селищним головою смт.Залізці, на цій посаді працює по даний час.

Одружений. Разом із дружиною Оксаною Григорівною виховали двох синів: Віталія та Богдана. В Україні проживає з дня народження.

Домашня адреса: 47234 Тернопільська обл., Зборівський р-н., смт.Залізці, вул О.Пчілки, 21.