Залозецька громада
Зборівський район, Тернопільська область

Секретар селищної ради - Бачинський Борис Броніславович

Бачинський Борис Броніславович, народився 18 червня 1966 року в смт. Залізці, Зборівського району, Тернопільської області, громадянин України, освіта вища, позапартійний, судимий не був.

З 1973 по 1983 роки навчався в Залозецькій середній школі. Після закінчення школи вступив на перший курс Кам’янець – Подільського сільськогосподарського інституту на агрономічний факультет. В перериві навчання з 1984 по 1986 роки - служба в армії. Після демобілізації перевівся на другий курс агрономічного факультету Львівського сільськогосподарського інституту, який закінчив у 1990 році.

З 1990 по 1991 рік працював заступником голови колгоспу «17 вересня» в с. Іванківці, Зборівського району. Після реформування колгоспу з 1991 по 1993 рік працював складальником електричних машин та апаратів у виробничому об’єднанні «Ватра» в м. Тернополі.

З 1993 року прийнятий на посаду інспектора – паспортиста в Залозецьку селищну раду. У 1996 році затверджений секретарем виконкому селищної ради, а з 1998 року по даний час неодноразово обирався секретарем Залозецької селищної ради. З березня 2015 року по квітень 2016 року був мобілізований до Збройних Сил України. Разом з дружиною Наталією, сином Юрієм та матір’ю Софією проживає за адресою: 47234, Тернопільська область, Зборівський район, смт. Залізці, вул. Шевченка №12.